таг: Champions

Познати се можните двојки во плеј – офот во Лигата на...

0
Познати се можните двојки во плеј – офот во Лигата на Шампионите, тоа...

Луда понуда за Мбапе: Eдна милијарда евра ако остане уште 10...

0
Францускиот првак Пари Сен Жермен нема лесно да се помири со одлуката на...

Тијаго Алкантара, враќање во клубот каде ги направил првите чекори

0
Тијаго Алкантара одби неколку понуди од Саудиска Арабија, како и една од Турција...

Анчелоти на обвинителна клупа, поради затајување на данок

0
Тренерот на Реал Мадрид, Карло Анчелоти веројатно ќе биде казнет поради затајување на...

Реал Мадрид ја најде првата опција за да го замени Анчелоти

0
Реал Мадрид веќе се насочи кон потенцијалната замена на Карло Анчелоти. Како што...

Медиумите, Килиан Мбапе се договорил со Реал Мадрид

0
Сагата околу трансферот на Килијан Мбапе е една од главните теми во фудбалскиот...

Реал Мадрид подготвен да го продаде Валверде за 90 млн евра?!

0
Реал Мадрид изненадувачки е подготвен да прифати понуда од 90 милиони евра за...

Ливерпул нуди 300 млн евра за Килиан Мбапе?!

0
Англискиот премиерлигаш Ливерпул влегува во сериозна трка за Килијан Мбапе. Клубот од „Енфилд“...

Мбапе, на 22 јули ќе ја има својата промоција кај Реал...

0
Француската мегаѕвезда Килијан Мбапе на 22 јули ќе ја има својата промоција како...

Барселона има уште 7 дена да го купи Караско „на попуст“

0
Барселона има само една недела да го ангажира Јаник Фереира Караско од Атлетико...