таг: armband

Кристиjано Роналдо го сака Пепе во Ал Наср

0
Најдобриот португалски фудбалер Кристијано Роналдо сака во својот нов клуб Ал-Наср да го доведе својот...

Модриќ: Аргентина не требаше да добие пенал

0
Лука Модриќ остана без можност да се бори за титулата на Светското првенство (СП) откако...