таг: Alcantara

Тијаго Алкантара, враќање во клубот каде ги направил првите чекори

0
Тијаго Алкантара одби неколку понуди од Саудиска Арабија, како и една од Турција...

Тиаго Алкантара, нема да игра против Реал Мадрид

0
Нема крај на проблемите на Јирген Клоп со повредени фудбалери оваа сезона. Во „болницата“ се...