таг: after

ВИДЕО / Реал Мадрид триумфално мина низ Билбао

0
Реал Мадрид успешно го отвори шампионатот во Ла Лига победувајќи го Атлетик Билбао...

Дембеле се врати во Барселона, уште нема договор

0
Најскапиот фудбалер во историјата на Барселона, французинот Oсманe Дембеле, ја одбил профитабилната понуда...

Силва го известил Гвардиола дека сака трансфер во Барселона

0
Бернардо Силва непосредно пред почетокот на сезоната во Премиерлигата решил да го напушти...

Шпанскиот клуб забрани продажба на сончоглед, поради глувци

0
Шпанската екипа Валенсија во изминатиот период имала големи проблеми на стадионот „Месталја“ со...

Баерн Минхен не се откажува од доведување на Хари Кејн

0
Откако лондонскиот клуб одби околу 93 милиони евра колку што изнесуваше втората понуда,...

Аргентинецот Дибала се согласи да потпише нов договор со Рома

0
Напаѓачот на Рома, Пауло Дибала, е блиску до потпис на нов договор со...

ВИДЕО / Mеси, 2 гола и асистенција за Интер Мајами

0
Интер Мајами на крилата на Лионел Меси дојде до втората победа во Лига...

Газдата на Тотенхем ќе му даде ултиматум на Хери Кејн!

0
Сопственикот на Тотенхем, Џо Луис му советувал на претседателот Даниел Леви да му...

Крилниот напаѓач на Вилјареал пред трансфер во Милан

0
Крилниот напаѓач на Вилјареал и нигериски репрезентативец Самуел Чуквуезе е сѐ поблиску до...

Луда понуда за Мбапе: Eдна милијарда евра ако остане уште 10...

0
Францускиот првак Пари Сен Жермен нема лесно да се помири со одлуката на...