таг: 8681

ТФТ победи на гостувањето кај Академик Пловдив

0
Кошаркарите на ТФТ од Скопје славеа со 86-81 на гостувањето кај Академик Пловдив во рамки на 4.коло во Балканската БИБЛ-лига. Александар...