таг: 81годишниот

СКАНДАЛ: На Серена Вилијамс и беше препорачано да стави крај на...

0
Поранешниот тенисер Јон Цириак, 81-годишниот сопственик на „Мадрид Опен“ предизвика голем скандал на социјалните мрежи, изјавувајќи во интервју за романската телевизија дека Серена...