таг: 66th

Перез сака да го купи Чукувуезе, откако даде 2 гола на...

0
Самуел Чуквуезе одигра фантастичен натпревар на „Сантијаго Бернабеу“, постигнајќи два прекрасни гола и...

Флорентино Перез веќе одредил кој го менува Карло Анчелоти

0
Карло Анчелоти на крајот на сезоната ќе го напушти Реал Мадрид без разлика...

АС: Реал Мадрид купува напаѓач кај “Старата Дама”

0
„АС“, во денешното издание на насловната страница открива дека Реал е многу блиску до купување...