таг: 3point

Леброн Џејмс повторно се повреди, ќе го пропушти дуелот со Мемфис

0
Ѕвездата на Лос Анџелес Лејкерс, Леброн Џејмс ќе биде надвор од терените неколку...

Лејкерси со победа ја завршуваат годината, Њу Орлинс и Денвер први...

0
Лос Анџелес Лејкерси продолжија со играта „топо-ладно“, но ноќва се радуваа на победа на гостувањето...