таг: 2727

ФОТО: Вардар со порака за Комити по нерешените 27-27 со Еурофарм...

0
Еурофарм Пелистер и Вардар одиграа нерешено 27-27, домашните со серија од 6-1 во завршните минути стигнаа до супер резултат 27-26, иако губеа на...

(ФОТО) Борко по ремито со Еурофарм Пелистер ги „пецна“ ривалите од...

0
Екипата на Вардар попладнево во Битола одигра реми од 27-27 во дербито на колото против Еурофарм Пелистер. Завиден меч помеѓу стативите на...