fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 2724

ВИДЕО: Нова херојска партија на српските ракометари против Франција!

0
После сензационалната победа (27:24) над Франција во првото коло од квалификациите за пласман на Европското првенство, денеска по вторпат Србите се непоразени...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави