fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 2521

Вардарци победнички тргнаа во 2021 година

0
„Црвено-црните“ со 25:21 ја совладаа Војводина во својот прв натпревар од СЕХА лигата оваа сезона. Ракометарите на Вардар со победа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави