fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: 21 година го

У21: Македонските надежи против Франција на стартот на евроквалификациите

0
Македонската фудбалска репрезентација до 21 година го дозна распоредот на натпреварите во квалификациите за пласман на Европското првенство, што...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави