fbpx
4 C
Skopje
сабота, март 6, 2021

таг: 18годишниот

Од раѓање без една рака, но тоа не го спречува младиот...

0
18-годишниот Никола Марковски е доказ дека кога нешто се сака, може да се постигне во животот.. Роден без една...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави