таг: – 

Давид Малинковски со маестрално возење, за вланко „избега“ место на подиумот...

0
Во конкуренција на 32 возачи –  7 Mакедонски  натпреварувачи на Twingo CUP имаа фантастичен настап на тркачката патека во Гробник, Хрватска. ...