fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: 137122

ВИДЕО: Натпревар на кариерата за неверојатниот Стеф Кари

0
Голден Стејт вориорс со 137:122 го совлада Портланд треилблејзерс, а во центарот на вниманието беше бекот на „воините“. Стеф Кари...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави