таг: 13годишниот

Нереална статистика: 13-годишен талент на Милан постигнал 483 гола на 87...

0
Неверојатна голгетерска статистика доаѓа од младинските категории на Милан. 13-годишниот Франческо Камарда е гол-машина, а доказ за тоа се неговите нереални бројки. ...