таг: 125123

ВИДЕО: Харден и Дурент режираа спектакуларна победа над Јанис и Милвоки

0
Бркуклин со 125:123 го совлада Милвоки бакс. Џејмс Харден по трансферот во Бруклин нетс игра како прероден и во двата...