fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: 125123

ВИДЕО: Харден и Дурент режираа спектакуларна победа над Јанис и Милвоки

0
Бркуклин со 125:123 го совлада Милвоки бакс. Џејмс Харден по трансферот во Бруклин нетс игра како прероден и во двата...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави