fbpx
20 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 123116

ВИДЕО: Неверојатниот Јокиќ ги сруши „шумските волци“

0
Денвер нагетс со 123:116 ја совлада Минесота тимбервулфс благодарение на одличната игра на Никола Јокиќ. Токму Јокиќ го предводеше Денвер...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
34 %
2.6kmh
0 %
саб
18 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
15 °

Последни објави