fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: 121107

ВИДЕО:Беки Хемон испиша историја, стана првата жена која водеше НБА екипа

0
ЛА Лејкерс со 121:107 го совлада Сан Антонио спарс, а натпреварот ќе биде запишан во историјата поради две причини. Првата...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави