таг: 112108

Денвер ја запишаа 40 победа, Лилард со 40 поени ги растури...

0
Кошаркарите на Денвер победија во Мајами со 112:108, со што ја прекинаа серијата од осум последователни домашни победи на тимот од Флорида. Денвер...