fbpx

таг: Штеген

Њукасл со понуда за Тер Штеген

0
Голманот на Барселона, Марк-Андре тер Штеген може да ја продолжи кариерата во Англија. Според „Скај Спорт“, Њукасл сака да го придобие 29-годишниот германски...