fbpx

таг: Штафетата

Штафетата на олимпискиот оган пред ЗОИ ќе трае само три дена

0
Штафетата на олимпискиот факел за Зимските олимписки игри (ЗОИ) во Пекинг ќе трае само три дена поради...