fbpx

таг: шпанско

Димитријевиќ меѓу најефикасните на последниот меч годинава во Шпанија!

0
Во 16 коло од најсилното шпанско првенство екипата на Хувентуд Бадалона загуби убедливо на домашен терен од Сан Пабло Бургос со резултат...