таг: Шортс

Tи-Џеј Шортс: Ќе одиме на победа на секој меч во Талин

0
Ти-Џеј Шортс се приклучи на подготовките на македонската репрезентација за престојниот претквалификациски турнир за ЛОИ 2024. Тој се појави на тренингот на нашата...