fbpx

таг: Шокантниот

„Марка“: Третолигаш ќе му пресуди на Зидан

0
Шокантниот пораз на Реал Мадрид од 1:2 од третолигашот Алкојан во кралскиот Куп, ја одреди судбината на тренерот Зинедин Зидан, пишува „Марка“....