fbpx

таг: Шокантна

Нов шок за фудбалскиот свет: Пеле едвај се движи, неговата здравствена...

0
Нова шокантна вест за љубителите на фудбалот ширум светот. Легендарниот Едсон Арантес до Насименто, попознат...

ФУДБАЛСКИОТ СВЕТ ЗАВИЕН ВО ТАГА : Убиен 21 годишен фудбалер –...

0
Шокантна вест го потресе фудбалскиот свет. Играчот на Иртиш, Jeгор Дробиш (21), е убиен во Омск, пренесува „Спорт експрес“. Тој...