fbpx

таг: Шмит

Најубавата спортистка на Олимпијадата привлекува погледи каде и да се појави

0
Германската атлетичарка Алис Шмит е прогласена за најубава спортистка која учествува на Олимписките игри во Токио. Убавата Германка знаеше како да...