fbpx

таг: Шмид

Анди Шмит се враќа во татковината

0
Анди Шмид на крајот од сезонава ќе го напушти Рајн-Некар Левен, но швајцарскиот ракометен генијалец нема намера да ја заврши кариерата. Искусниот...