fbpx

таг: школата

Првиот човек на Еурофарм Пелистер со прекрасен подарок за младите играчи

0
Новата година за младите ракометари од школата на Еурофарм Пелистер добија мало изненадување од претседателот на клубот, Зоран Стерјев. Од денес сите...