fbpx

таг: Шини

„Ројтерс“ дознава: Тројца тенисери влегле во Австралија со иста виза како...

0
Озијан Шини кој е вработен како новинар на „Ројтерс“, на социјалната мрежа Твитер сподели информација дека тројца тенисери влегле во Австралија со истата...