fbpx

таг: Шилегов

ВИДЕО: Шилегов ја изведе атрактивната „вртенка“ и во Европската лига

0
Мице Шилегов не доби голема минутажа на дуелот меѓу Металург и Фајверс, ама шансата која ја доби, ја искористи со еден атрактивен погодок...