fbpx

таг: Шефилд

Сензација на „Олд трафорд“, фенерџијата го сруши Јунајтед

0
Фудбалерите на Шефилд јунајтед го приредија најголемото изненадување во 20. коло од Премиер лигата со победата над Манчестер јунајтед и тоа на...