fbpx

таг: Шериф

ФОТО: Николов во дрес на Реал Мадрид ја прослави шокантната победа...

0
Шериф Тираспол е лидер во групата во конкуренција со Реал Мадрид, Интер и Шахтјор. Синоќа стигнаа до...