таг: Шекуларац

Трагедија во Србија: За време на трката загина 38-годишен возач

0
38-годишен возач, Александар Шекуларац од Александровац, загина во трагична несреќа во Краљево на трка во автомобилизам на кружни текови, пишува Курир, а пренесуваат...