fbpx

таг: Шего

Шего заминува од Монпеље, следна дестинација Бундес лигата

0
Голманот на француски Монпелје и на репрезентацијата на Хрватска, Марин Шего би требало да се пресели во Бундес лигата, а негов следен нов...