fbpx

таг: Шведскиот милијардер Даниел

Шведски милијардер сака да го купи Арсенал

0
Шведскиот милијардер Даниел Ек, чие богатство според списанието „Форбс“ се проценува на 3.5 милијарди фунти, потврди дека неговите...