fbpx

таг: Шарка

ГАЛЕРИЈА: Разголена чешка новинарка го освои Еуро 2020

0
Чешката новинарка Шарка Пекова за многумина го освои Еуро 2020 и тоа само што се појави на дербито во „групата на смртта“ помеѓу...