таг: Чурлевски“

Пелистер без проблеми против ФМП Академија

0
Во дуелот од 13. коло во спортската сала „Боро Чурлевски“ во Битола домашниот Пелистер со совлада Навико ФМП Академија со 94-73. Најефикасни...