fbpx

таг: Чуамени

Реал Мадрид ќе пазари во Франција: За 60 милиони евра ќе...

0
Францускиот репрезентативец Аурелиен Чуамени се почесто се споменува со заминување од Монеко, притоа како негова нова дестинација за продолжување на кариерата се споменува...