таг: Чифи

Мурињо: Даниеле Чифи, е најлошиот судија со кој сум се соочил...

0
Жозе Мурињо, тренерот на Рома, смета дека судијата Даниеле Чифи не им дозволил на неговите играчи да победата. Мурињо рече дека Чифи е...