таг: Чирингита

Ова се sвездите од Премиер лигата, контактирани од Барселона

0
Новинарот на Ел Чирингита, Хозе Алварез вчера објави дека Барселона разговарала со агенти на двајца фудбалери од Премиерлигата. Алварез изјави дека раководството...