таг: Чилеанецот

Познато е кога Санчез се враќа во составот на Интер

0
Чилеанецот Алексис Санчез ќе ги пропушти и преостанатите два натпревари во Серија А во оваа календарска година и ќе биде подготвен да се врати на теренот на...