таг: Четирикратниот

Хилтон под „окупација“: Германците пристигнаа во Скопје (ФОТО)

0
Четирикратниот светски и трикратниот европски првак Германија пристигна во Скопје. Досега репрезентација со поголемо педигре нема гостувано во Македонија. Селекцијата на Ханси...