fbpx

таг: четиригодишна

Кралско засилување, Алаба четири години во Реал

0
Реал Мадрид договори четиригодишна соработка со дефанзивецот на Баерн Минхен. Веста доаѓа од три извори, мадридските весници „АС“ и „Марка“...