таг: четвртфинален

Челзи успеа да сруши свој неславен рекорд стар триесет години

0
Фудбалерите на Челзи го загубија првиот четвртфинален натпревар во Лигата на шампионите на гостувањето на...

Тухел со една изјавa ги налути сите навивачи на Баерн

0
Манчестер Cити доминираше против Баерн Минхен во првиот четвртфинален меч од Лигата на Шампиони (ЛШ)...