таг: Чекањето

Мундијалска треска: Данска ја брани титулата, Франција со најмногу трофеи!

0
Чекањето заврши, стартува 27 по ред Светско првенство кое ќе се одржува во Египет, во периодот од 13-31 јануари. Ќе учествуваат рекордни...