fbpx

таг: „Црвенобелите“

Црвена звезда потврди: Се раздели со Обрадовиќ, негов наследник  ќе биде...

0
„Црвено-белите“ потврдија дека Саша Обрадовиќ повеќе не е тренер на кошаркарската екипа. Како што објави кошаркарскиот тим, спогодбено е прекината соработката.„КК Црвена...