таг: хулиган

Хулиганот кој со пластично шише го погоди фудбалерот Пајет доби шест...

0
Францускиот хулиган, кој во неделата со пластично шише го погоди фудбалерот Димитри Пајет за време на дерби натпреварот Лион и Олимпик Марсеј е...