fbpx

таг: финансиските

За да потпише нов договор со ПСЖ, Мбапе бара од клубот...

0
Францускиот репрезентативец е задоволен од финансиските услови од понудениот договор, но од директорот Леонардо бара неколку засилувања. Француските медиуми тврдат дека...