таг: уредно

Неодамна се посрамоти, па Баерн го испрати на нова позајмица (ВИДЕО)

0
Џошуа Зиркзи уредно се посрамоти пред десет дена на пријателскиот натпревар помеѓу Баерн и Ајакс. Тогаш коментаторот на ТВ -емисијата на...